KAYSERİ’DE FAALİYET YÜRÜTEN ZİRVE VİNÇ, MAKİNE PARKINI HAULOTTE MARKA PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATORMLARLA GENİŞLETİYOR. PANDEMİYE RAĞMEN 2021 YILI İÇİN PARKINI GÜÇLENDİREN FİRMA, SEKTÖRDE BÜYÜK BİR KARARLILIKLA İLERLİYOR.
2015 yılından bu yana personel yükseltici platform yatırımlarında bulunan Zirve Vinç, sektörde emin adımlarla ilerliyor. Kayseri’de platform konusundaki eksikliği tamamlamak için çalışmalarını hızlandıran firma, 2020 yılında Acarlar Makine’den Haulotte marka 5 adet akülü ve dizel makaslı platform satın aldı. Yatırımlarına hızla kesmeden devam eden firma 2021 yılının başında ise Haulotte marka 3 adet Compat12, 3 adet Compact 14 olmak üzere toplam 6 adet makaslı platform ile 1 adet HA15IP eklemli platformu teslim alarak, makine parkını güçlendirdi.
KALİTE VE SSH HIZI
Gerçekleştirdiği son makine yatırımında kadına dönük şiddete karşı, kadın farkındalığını arttırmak için özel üretim olan pembe renkli platformu da parkına ekleyen Zirve Vinç, bu alanda da öncü şirketler arasında yer aldı. Zirve Vinç, makine yatırımında Acarlar Makine’yi tercih etmesinin nedenini ise kalite, güvenlik ve satış sonrası hizmetlerdeki hız, destek ve çözüm üretici yaklaşımlar olduğunu belirtti.