Ana Sayfa Dergi Haberleri TVH, ZOOMLION İÇİN PARÇA TEDARİK EDECEK

TVH, ZOOMLION İÇİN PARÇA TEDARİK EDECEK

7 views

Zoomlion, TVH’i Avrupa’da resmi parça distribütörü olarak atadı. Yedek Parça uzmanı TVH, Zoomlion Platformları için yedek parça ve aksesuarlarının tamamını Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa genelinde sağlayacak ve son kullanıcılara ve kiralama şirketlerine servis ve satıştan sorumlu olacak.

Zoomlion Platform Küresel Satış ve Pazarlama Direktörü Jason Liu Liu ve TVH’nin Yedek Parçalardan Sorumlu Ticari Müdürü Kristof Bolle anlaşmayı Belçika’da düzenlenen Matexpo 2023 fuarında imzaladı.

Liu, “Zoomlion ve TVH arasındaki bu iş birliğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Zoomlion Platformlar son iki yılda dünyanın dört bir yanında, özellikle de hem ürünlerimiz hem de yedek parçalarımız için siparişlerin yağdığı Avrupa’da teslim edildi.”

Liu sözlerine şöyle devam etti: “TVH ile yaptığımız bu ortaklığın bölgedeki Zoomlion hizmetine daha fazla katkıda bulunacağına inanıyoruz. Müşterilerimiz TVH’in en yakın dağıtım merkezlerine ve uzmanlarına ulaşarak parçaları hızlı ve doğru bir şekilde bulabilirler.”

Bolle, Zoomlion’u TVH’in portföyüne katmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. “Zoomlion’un platform sektöründeki hızla büyüyen konumu, yalnızca yedek parça yelpazemizi genişletme değil, aynı zamanda değerli müşterilerimize mükemmellik sunma konusundaki kararlılığımızla da örtüşüyor. Bu ortaklığın her iki taraf için de karşılıklı büyüme ve başarı getireceğinden eminiz.”

Kaynak:KHL