Ana Sayfa Dergi Haberleri SINOBOOM DÜŞÜK SEVİYE BOMLU PLATFORMUNU PİYASAYA SÜRÜYOR

SINOBOOM DÜŞÜK SEVİYE BOMLU PLATFORMUNU PİYASAYA SÜRÜYOR

15 views

Sinoboom, alçak katlı inşaat projelerinde çalışmak için daha düşük seviyeli erişim ekipmanlarına yönelik uluslararası müşterilerden gelen artan talebi karşılamak için yeni bir 14m teleskopik bomlu platform olan TB14J Plus’ı piyasaya sürüyor.

Sinoboom, 18m ve 20m’lik modellerle karşılaştırıldığında, yeni platformun tedarik, nakliye ve bakım maliyetlerinden tasarruf sağlayacağını söylüyor. Ürün, 2023’ün 4. çeyreğinde müşterilerin kullanımına sunulacak.

Yeni model, üç bölümlü bir bom tasarımına sahiptir ve bu da sektördeki birçok benzer modelden daha kısa bir istifleme uzunluğu sağlar. Bu da iki makinenin tek bir konteynere veya tek bir açık kasa kamyona yüklenmesini sağlayarak nakliye maliyetlerini düşürüyor.

Ünite, daha düşük güçlü 18KW motorla donatılmıştır ve bu da daha basit bakım gereksinimleri ve sahip olma maliyetinde daha fazla düşüş sağlar.

TB14J Plus, 454 kg / 340 kg / 250 kg’lık üç aşamalı yükleme kapasitesi, aktif salınım, dört tekerlekten çekiş ve %40 eğim kabiliyeti ile engebeli arazilerde optimum verimlilik için tasarlanmıştır. Geniş formatlı ekran, gerçek zamanlı makine durumu verileri sunar ve arıza süresini en aza indirmeye yardımcı olmak için hızlı arıza teşhisi sağlar. Daha fazla güvenilirlik için Rexroth kontrolörleri ve çift yedekleme çipleri takılmıştır ve makine Performans Seviyesi D olarak derecelendirilmiştir.

Şirket, mavi renkli Sinoboom ekipmanının ABD pazarında mevcut olmadığına dikkat çekti.

Kaynak:KHL