Ana Sayfa Dergi Haberleri ELS LIFT, CORON ACCESS İLE DİSTRİBÜTÖRLÜK SÖZLEŞMESİ İMZALADI

ELS LIFT, CORON ACCESS İLE DİSTRİBÜTÖRLÜK SÖZLEŞMESİ İMZALADI

33 views

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BURSA’DAKİ FABRİKASINDA, AMSTERDAM MERKEZLİ CORON ACCESS İLE BİR ARAYA GELEN ELS LİFT DİSTRİBÜTÖRLÜK SÖZLEŞMESİ İMZALADI.
Yıllık üretiminin % 65’ini ihraç etmekte olan personel yükseltici platform üreticisi ELS Lift, global ölçekteki bayi ağına her gün yeni bir bölge eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Bursa’daki fabrikasında, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da personel yükseltici ekipman kiralama ve satış hizmetlerini yürütmekte olan Coron Access ile bir araya geldi. Gerçekleştirdikleri toplantıda Hollanda pazarına yönelik uygulayacakları satış pazarlama stratejilerine dair önemli kararlar alırken; 8-12 Eylül tarihleri arasında ELS Lift ürünlerini kullanıcı ile buluşturacakları, Belçika’da gerçekleşmesi planlanan Mat Expo fuarı hakkında ön görüşmeler yapıldı. Bu görüşme de ELS Lift ile Coron Access arasında distribütörlük sözleşmesi imzalanarak iş birliği resmiyet kazandı.
ÖNEMLİ İŞ BİRLİĞİ
Görüşmeye dair düşüncelerini dile getiren ELS Lift İhracat ve EMEA İş Geliştirme Müdürü Alistair Palacıoğlu: “Coron Access’in, Benelüks bölgesinde ELS Lift satış, servis ve satış sonrası hizmetler süreçlerini yürütmek ve temsil etmek için bir iş birliğine imza attığını duyurmaktan çok memnunuz. Benelüks bölgesi, oturmuş bir pazar ama yine de büyük potansiyele sahip bir pazardır ve bu ELS Lift için bir strateji alanıdır. ELS Lift ürünleri geçmişte Hollanda’da zaten satılmıştı, ancak bir temsilcimiz olmaması nedeniyle varlığımız, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu desteği verecek kadar donanımlı değildi. Bu nedenle gerçekleştirmiş olduğumuz bu yeni ortaklık bizim için son derece önemlidir. Coron Access’in ortak müşterilerimize her açıdan mükemmel destek vereceğine inancımız tam” ifadelerini kullandı.