Ana Sayfa Dergi Haberleri DİZEL PERFORMANSINDA ÇEVRE DOSTU AKÜLÜ EKLEMLİ PLAFORM:HA20 LE PRO

DİZEL PERFORMANSINDA ÇEVRE DOSTU AKÜLÜ EKLEMLİ PLAFORM:HA20 LE PRO

15 views

ACARLAR MAKİNE’NİN PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORM PAZARINA SUNDUĞU HA20 LE PRO AKÜLÜ EKLEMLİ PLATFORM, 4 TEKER ÇEKİŞ SİSTEMİ İLE HER TÜRLÜ ARAZİ KOŞULUNDA YÜKSEK PERFORMANS SERGİLİYOR. İKİ FARKLI KULLANIM MODU İLE ÖNE ÇIKAN HA20 LE PRO, GELİŞMİŞ ENERJİ YÖNETİM SİSTEMLERİ VE YÜKSEK KAPASİTELİ AKÜLERİ SAYESİNDE KULLANICILARINA BÜYÜK AVANTAJ SAĞLIYOR

Haulotte markasının Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütörlüğünü yürüten Acarlar Makine, dizel performansında çalışan çevre dostu akülü eklemli platformu HA20 LE PRO modeli ile sektörde dikkat çekiyor. İki farklı çalışma modu ile muadillerinin önüne geçen makine, sahip olduğu benzersiz özellikler ile fark yaratıyor.
4 TEKER ÇEKİŞ SİSTEMİ
Her türlü arazi koşulunda 4 tekerden çekiş sistemi ile rahatlıkla kullanılabilen HA20 LE PRO, 4 tekerden direksiyon özelliği sayesinde 3.7 metre dış dönme yarıçapı ile mükemmel manevra kabiliyeti sunuyor. 20.76 metre çalışma yüksekliğine sahip eklemli platform, 11.91 maksimum yatay erişim mesafesi ile dikkat çekiyor. Standart 250 kilogram yük kaldırma kapasitesi bulunan modelin 350 kilogram opsiyonel seçeneği de bulunuyor.
İKİ FARKLI KULLANIM MODU
İki farklı kullanım modu ile rakiplerinin önüne geçen HA20 LE PRO, gelişmiş enerji yönetim sistemleri ve yüksek kapasiteli aküleri sayesinde kullanıcılarına avantajlar sağlıyor. İlk olarak klasik akülü makinelerde olduğu gibi şebeke elektriği ile şarj edilip kullanılan makine, ikinci modda ise üzerinde bulunan Kubota marka jeneratör ile hem şarj ediliyor hem de eşzamanlı kullanım imkanı tanıyor. Şarj ve kullanımın bir arada sunulduğu seçenekte batarya kapasitesi %70 altına düştüğü anda jeneratör devreye girip şarja başlıyor.
BENZERSİZ ÖZELLİKLER
Aydınlatma sistemi, sepette sıkışma önleyici bar, merkezi akü suyu doldurma, akıllı enerji yönetimi standart olarak sunulan HA20 LE PRO’da eş zamanlı hareketler ve sınırsız kule dönüşü özellikleri de bulunuyor. İç ve dış mekan kullanımı için uygun olan modelde zemine iz bırakmayan lastik seçeneği de mevcut.