Ana Sayfa Dergi Haberleri ZİRVE PLATFORM 106 YENİ PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORM İLE SEKTÖRDE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR

ZİRVE PLATFORM 106 YENİ PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORM İLE SEKTÖRDE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR

7 views

Zirve Platform, filosuna 106 yeni personel yükseltici platform ekledi. Bu yatırım, şirketin hizmet kapasitesini genişletirken sektördeki rekabet gücünü de arttırmayı hedefliyor.

Personel yükseltici platformlar, birçok sektörde hayati öneme sahip. Zirve Platform’un bu alımdaki hedefi, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine en modern ve etkili çözümleri sunmak. Yeni platformlar, yüksek performans ve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor.

Zirve Platform’un bünyesine kattığı yeni personel yükseltici platformlar, sektördeki son teknolojilere sahip. Bu modern ekipmanlar, daha yüksek erişim kapasitesi, kolay manevra kabiliyeti ve uzun ömürlü kullanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Şirket, bu yatırım ile hizmet kalitesini daha da artırmayı planlıyor.

Şirket yapmış olduğu alımlarda sektörün önemli markalarından Haulotte marka ürünleri tercih etti, tercih edilen ürünler arasında; Optimum8 AE (Akülü Makaslı), Compact10 AE (Akülü Makaslı), Compact12 AE (Akülü Makaslı), Compact14 AE (Akülü Makaslı), Compact12 DX (Dizel Makaslı), Ha12 IP (Akülü Eklemli), Sigma16 (Akülü Eklemli), Ha16 RTJ (Dizel Eklemli), Ha20 RTJ (Dizel Eklemli), Ha26 RTJ Pro (Dizel Eklemli) modelleri yer alıyor. Ürün skalasındaki çeşitlilik birçok farklı operasyon ve yükseklikte çalışma imkânı sağlıyor.

Ekonomik ve Stratejik Büyüme

Zirve Platform Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Kilit yapmış olduğu açıklamada “Bu önemli yatırım, Zirve Platform’un büyüme stratejisine paralel olarak gerçekleştirildi. Yeni personel yükseltici platformların filomuza katılmasıyla daha etkin ve daha geniş kapsamlı bir strateji izlemeyi düşünüyoruz. Ayrıca, bu yatırımın bölgemizin ekonomisine de olumlu katkılar sağlayacağını öngörüyoruz” diyerek yapmış oldukları yatırım ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Zirve Platform Genel Müdürü Sayın Ahmet Kilit de konuyla ilgili görüşlerini ifade ederken, “Sektördeki yenilikleri takip ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. 106 yeni personel yükseltici platform alımımız, bu doğrultuda attığımız önemli bir adım. Bu yatırım, Zirve Platform’un sektördeki hizmet kalitesini ve rekabet gücünü arttıracak” dedi. Kayseri merkezli Zirve Platform’un Türkiye genelinde hizmet verdiğini söyleyen Sayın Kilit “İzmir, Manisa ve Niğde’de şubelerimiz var, bu şubelere yeni şubeler de eklenecek şu anda Antalya, Mersin ve Hatay’da yeni şubelerimizin hazırlık süreçlerini tamamladık ve yakın zamanda bu şubelerimiz de hizmet vermeye başlayacak” diyerek ifadelerini sonlandırdı.

Personel yükseltici platformlar, artan talep ve teknolojik gelişmeler sayesinde hızla yaygınlaşmakta. Sektördeki firmalar, operasyonel verimliliği artıran bu tür ekipmanlara yatırım yaparak, rekabet avantajı elde etmeye çalışıyorlar. Zirve Platform’un bu adımı, büyüme hedeflerine paralel olarak, hizmet ağını genişletme ve müşteri memnuniyetini artırma yönündeki kararlılığını ortaya koyuyor.