Ana Sayfa Dergi Haberleri GLOBAL LİFT MAKİNA GENIE’NİN TÜRKİYE YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜ OLDU

GLOBAL LİFT MAKİNA GENIE’NİN TÜRKİYE YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜ OLDU

2 views

Sektörümüzün öncü firmalarından Global Lift Makina, GENIE’nin Türkiye Yetkili Distribütörü olarak hizmete başladı. Bu değerli ortaklık, Türkiye pazarında Global Lift Makina’ya önemli avantajlar sunacağa benziyor.

Türkiye’nin ilk ve tek platform makine yetkili servisi olarak faaliyet gösteren Global Lift Makina sunmuş olduğu entegre servis çözümleriyle; üretici, distribütör, kiralama firmaları ve son kullanıcı segmentlerine hizmet vermektedir.

GENIE, dünya çapında tanınan bir personel yükseltici platform markası olarak, yıllardır sektörün güvenilir ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkıyor. Global Lift Makina, bu distribütörlük anlaşmasıyla birlikte GENIE’nin geniş ürün portföyünü Türkiye’deki müşterilere sunma imkanına sahip olacak.

Global Lift Makina Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serkan Yörenç, “GENIE ile yaptığımız bu anlaşma, müşterilerimize daha geniş bir ürün portföyü sunma ve onların ihtiyaçlarına daha iyi cevap verme fırsatı tanıyacak, GENIE’nin güvenilir ve yenilikçi ürünleri, ülkemizdeki birçok projede kalite ve güvenliği artıracak” dedi.

Bu stratejik iş birliği, Türkiye’deki işletmelere daha hızlı ve etkili hizmet sunulmasını sağlayacak. Global Lift Makina, GENIE’nin eğitim ve servis desteği ile müşterilere yüksek kaliteli hizmetler sunmayı planlıyor. Ayrıca, GENIE’nin gelişmiş teknolojiye sahip personel yükseltici platformları ile de sektördeki standartların ivme kazandığını söyleyebiliriz.

Global Lift Makina ve GENIE arasındaki bu iş birliği, sektörde önemli bir adım olarak görülüyor. Ülkemizdeki projelerde, güvenilir ve etkili çözümler sunmak için bu iki güçlü markanın birlikte çalışması büyük bir avantaj sağlayacak.