Ana Sayfa Dergi Haberleri TORO MAKİNA VAVACARS’IN YENİ TESİSİNDE GÖREV BAŞINDA!

TORO MAKİNA VAVACARS’IN YENİ TESİSİNDE GÖREV BAŞINDA!

26 views

İKİNCİ EL ONLİNE ARAÇ ALIM-SATIM PLATFORMU VAVACARS, İSTANBUL PENDİK’TE TÜM OPERASYONEL SÜRECİNİ YÜRÜTECEĞİ YENİ TESİSİNİ İNŞA EDİYOR. TESİSİN YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMİNİN KURULUM VE MONTAJINI ÜSTLENEN YELTES MEKANİK DE TORO MAKİNA’DAN KİRALADIĞI PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORMLAR İLE ÇALIŞMALARINI GÜVENLİ VE HIZLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜYOR.

Türkiye’deki faaliyetlerini büyütmeye devam eden ikinci el online araç alım-satım platformu VavaCars, yatırım çalışmaları kapsamında İstanbul Pendik’te yeni tesisini hayata geçirmeye hazırlanıyor. VavaCars; araç bakım, onarım, servis ve ihale operasyonlarının tamamını Pendik’teki yeni tesisinde yürütmeyi hedefliyor. Geniş bir alana sahip olan tesisinin büyük bir kısmı tamamlandı. Şu anda tesiste Yeltes Mekanik tarafından yangın söndürme sistemlerinin kurulum ve montajını yapılıyor. Yeltes Mekanik, yüksekte yapılan işlerde iş güvenliğini üst düzeyde tutarak, Toro Makina’dan kiraladığı 7 adet personel yükseltici platformları kullanıyor.

Kurulum ve Montaja Platform Desteği
Yangın söndürme sistemlerinin kurulum ve montajını Toro Makina’dan kiraladıkları platformlar ile güvenli bir şekilde yaptıklarını ifade eden Yeltes Mekanik Yetkilisi Eren Demiryel, Toro Makina’nın hizmetlerinden son derece memnun olduklarını dile getirdi. Yeltes Mekanik olarak çeşitli projelerde yer aldıklarını belirten Eren Demiryel, “Şu anda VavaCars adına Pendik’te inşa edilen tesisin yangın söndürme sistemlerinin kurulum ve montaj işlerini yapıyoruz. Yüksekte çalıştığımız için personel yükseltici platformlara ihtiyaç duyuyoruz. Bu projedeki platform ihtiyacımızda da yaklaşık 7 yıldır iş ortaklığı yaptığımız Toro Makina’yı tercih ettik. 7 adet personel yükseltici platformdan oluşan makine grubu ile çalışmalarımıza başladık. Şu anda iş yükümüz hafiflediği için 3 makine ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bize çeşitli alternatif çözümler sunduğu için senelerdir Toro Makina ile çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“Toro Makina’dan Gayet Memnunuz”
Kiraladıkları platformlar ile işlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiklerinin altını çizen Demiryel, Toro Makina’nın servis hizmetlerinin de hızlı ve sorunu anında çözüme ulaştırdığına dikkat çekti. Eren Demiryel, “Toro Makina’nın servisinden gayet memnunuz. Herhangi bir sorunla karşılaştığımız zaman servis sorumlusu arkadaşlar sorunumuzu hızlıca çözüyor. Makinelerle ilgili teknik bir problem yaşadığımızda işlerimiz kesintiye uğramıyor. Bu yüzden Yeltes Mekanik olarak, Toro Makina’dan çok memnunuz. Memnuniyetimiz doğrultusunda ilerleyen dönemlerdeki projelerimizde makine ihtiyacımızı Toro Makina’dan karşılamaya devam edeceğiz” dedi.