Ana Sayfa Dergi Haberleri “RENTAL TÜRKİYE KONFERANSI” BÜYÜME OLANAKLARINI ARAŞTIRIYOR

“RENTAL TÜRKİYE KONFERANSI” BÜYÜME OLANAKLARINI ARAŞTIRIYOR

7 views

İMDER VE İSDER’IN ANA DESTEKÇİ OLDUĞU “RENTAL TÜRKIYE KONFERANSI”, APA YAYINCILIK VE KHL GROUP TARAFINDAN İSTANBUL’DA 28 MART 2018’DE DÜZENLENİYOR. KONFERANSA, ULUSLARARASI KIRALAMA UZMANLARININ YANI SIRA TÜRKİYE KİRALAMA SEKTÖRÜNDEN KONULARINDA UZMAN KONUŞMACILAR KONUK OLARAK KATILACAK

Rental Türkiye Konferansı, İstanbul’da 28 Mart 2018 günü gerçekleşecek ve Türkiye’nin hızla gelişmekte olan ekipman kirala¬ma pazarını dünya çapında bir eğitim ve iletişim ağı etkinliğinde bir araya getirecek. Rental Türkiye Konferansı, kiralama konusunda dünya çapında tanınmış uzmanlarla Türkiye’de bu alanda tecrü¬beleriyle tanınan paydaşları bir araya getirerek, katılımcılara sektör trendleri, kiralama yönetimi üzerine en iyi uygulamalar ve sektörel örnekler hakkında önemli bilgilerin paylaşılmasını sağlayacak. Et¬kinlik, APA Yayıncılık ve KHL Group tarafından organize ediliyor. İnşaat ve istifleme konularında Türkiye’nin iki önemli derneği İM¬DER ve İSDER de konferansın “Ana Destekleyicileri “. Konferansın Medya Sponsorları ise Apa Yayıncılık dergileri LHT ( Lift & Han¬dling Türkiye ) ve CPT ( Vinç ve Proje Taşımacılığı ) ile KHL Group dergileri IRN ( Int. Rental News ), Access International ve Cranes International.

Konferans, ekipman kiralama konusunun bütün yönlerini kapsay¬acak. Bunlar arasında dış mekan platformları, hafriyat, malzeme istifleme, jeneratör / kompresör, şantiye gereksinimlerinin yanı sıra kiralama firmalarına yönelik yazılımlar ve finansman kuruluşları da bulunuyor.. Ekipman kullanıcılarının, kendi makine ve ekipman¬larını satın almak yerine her geçen gün daha fazla bu ihtiyaçlarını kiralama yoluyla çözmeleri kiralama sektörünün dünya çapın¬da büyümekte olduğunun en büyük göstergesi. İSDER Kiralama Komitesi Başkanı ve Türkiye’nin sayılı büyük kiralama firmalarından Universal Handlers firmasının Genel Müdürü Reyhan Uğurlu Yücel, İSDER ve İMDER’in bu etkinliğin “Ana Destekleyicisi “ olmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiriyor ve “Türkiye’nin ekipman ki¬ralama sektörü büyüyor ve profesyonel olma özelliği giderek artıyor. Bununla birlikte başkalarından hala öğrenmemiz gereken çok şey var, özellikle de kiralama işinin uzun yıllardır yapılmakta olduğu pazarlardan ve o pazarın yöneticilerinden” diyor.

“Rental Türkiye Konferansı, katılımcılara dünyanın önde gelen uzmanlarıyla ve Türkiye kiralama pazarının önde gelen kişileri¬yle bir arada olma ve fikir alışverişinde bulunma imkanı verecek. Böylece ülkemizdeki kiralama faaliyetlerinin büyümesine, bu alan¬da iş yapan şirketlerin müşterilerine daha iyi hizmet vermelerine ve karlılıklarını artırmalarına katkı sunulacak.” Konferansın detaylı programı hakkında daha ayrıntılı bilgi önümüzdeki aylarda sunulacak. Etkinlik, 28 mart 2018 tarihinde İs-tanbul Marriot Asya Oteli’nde gerçekleştirilecek.