Ana Sayfa Dergi Haberleri PLATFORMDER AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

PLATFORMDER AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

19 views

1956 yılında Sezai Türkeş-Feyzi Akkaya tarafından kurulan ve bir STFA ve Işıklar Holding kuruluşu olan SİF İş Makinaları, PLATFORMDER üyesi olmuştur. Kendilerine aramıza katıldıkları için hoş geldiniz diyoruz.

SİF İŞ MAKİNALARINI TANIYALIM
1956 yılında Sezai Türkeş-Feyzi Akkaya tarafından kurulan ve bir STFA ve Işıklar Holding kuruluşu olan SİF Otomotiv, o zamandan beri iş makinası sektöründe ve SİF İş Makinaları adı altında İstanbul, Adana, Ankara, Bursa, Diyarbakır, İzmir’de yer alan bölge müdürlükleri 7 Sif servisi ve 25 yetkili servis olmak üzere 32 servis ile JCB marka iş makinalarının satış , pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini Türkiye’nin dört bir yanında devam ettirmektedir.

1956 yılından bu yana distribütörlüğünü yaptığımız JCB 1945 yılında, devrim niteliğindeki kazıcı yükleyiciyi 1953’te icat eden Joseph Cyril Bamford tarafından kuruldu. Faaliyetlerini 5 kıtada 22 üretim tesisinde devam ettirmekte olan İngiliz firmasının üretimini yaptığı 300 den fazla makine modeli ve 15.000 çalışanı bulunmaktadır. Dünya genelinde 150 ülkede 750 bayisi ve 2500 yedek parça deposu bulunmaktadır. Kaldırma ekipmanları konusunda uzun yıllardır faaliyetleri olan JCB 2017 yılından bu yana makaslı ve eklemli platformları dayanıklılık, üretkenlik, güvenilirlik, servis kolaylığı ve çok yönlülük ilkeleri ile üretim faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla halihazırda satış ve servis faaliyetleri yürütülen kazıcı yükleyici, teleskopik yükleyici, paletli ekskavatör, belden kırmalı lastikli yükleyici, mini ekskavatör, JCB dizel motorlar gibi iş makinalarının yanına JCB marka makaslı platformları Türkiye piyasasına getirme çalışmaları tamamlanmıştır. Kurucularımızdan aldığımız yeniliklerin sonu yoktur felsefesi ile JCB nin ürün gamında bulunan 6.50 mt -15.80 mt arasında çalışma yüksekliğine sahip, iç-dış çalışma koşullarına (ANSI A92, CSA B354 uygunluk raporlarına sahip) uygun, JCB tasarımı ve üretimi makaslı platformların gelişen ve büyüyen Türkiye pazarında müşterilerimize yüksek performans, sağlamlık ve güvenlik konularında çözüm ortağı olacağına inancımız sonsuzdur.