Ana Sayfa Dergi Haberleri LGMG EKLEMLİ PLATFORM YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR

LGMG EKLEMLİ PLATFORM YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR

34 views

LGMG, 21,58 metre çalışma yüksekliğine sahip AR20JE (AR65JE) ve AR20J (AR65J) Eklemli Platformlarını piyasaya sürmesiyle, eklemli platformda çalışma yüksekliği aralığını artırmaya hazırlanıyor. BU yeni iki model, 2023 yılı içerisinde birçok fuarda ve etkinlikte sergilenecek olup, 2022 yılı Ekim ayında Bauma ‘da lanse edilen diğer iki elektrikli bom modelini takip edecek.

AR20JE (Kuzey Amerika’da AR65JE), %100 bakım gerektirmeyen, akıllı pil yönetim sistemi ve üreticinin “süper uzun” pil ömrü olarak tanımladığı yüksek kapasiteli lityum pille çalışan bir modeldir; AR20J (AR65J) bir dizel motor tarafından desteklenmektedir. 2,44 m × 0,9 m, üçlü giriş platformuna ve 260/350 kg’lık çift kapasiteye sahip olan her iki model de platformda ikincil korumada sunmaktadır.

Ayrıca, optimum arazi ve % 45’lik tırmanma kabiliyeti sunmak üzere tasarlanmış ürünlerde; 4 tekerlekten çekiş sistemi, 4 tekerlekten direksiyon modu ve 4 çeker dingil ile donatılmıştır. Dört tekerlek, yengeç ve ön tekerlek olmak üzere üç direksiyon moduna sahip iki yeni model, tek dokunuşla tekerlek hizalaması da sağlıyor.

Bu iki yeni üründe; oransal kaldırma ve tahrik kontrolleri, geliştirilmiş bileşik hareket ile daha rahat çalışma ortamı sağlanırken, bom yerçekimi kullanarak alçalmakta ve bu sayede de enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Kaynak: www.accessinternational.media