Ana Sayfa Dergi Haberleri JEKKO SPX 650 MİNİ VİNÇ İSTANBUL VINÇ MAKİNE PARKINDA

JEKKO SPX 650 MİNİ VİNÇ İSTANBUL VINÇ MAKİNE PARKINDA

51 views

Mini Vinç Pazarındaki Boşluğu Doldurmak İçin Tasarlandı Ve Türkiye’de Sadece İstanbul Vinç Makine Parkında

Örümcek Vinç diyede tabir edilen mini vinçler dünyada özellikle, Avrupa’da cam montajı, konut inşaat endüstriyel bakım ve tesislerde, dış cephe montajlarında denizcilik endüstrisi, havacılık, petrol ve kimya endüstrileri ve birçok alanda hızlı, tempolu ve güvenli çalışmaları ile birçok müşterimizin gözdesi oldu. İstanbul Vinç olarak farklı ton taşıma kapasitesinde İtalya’dan temin ettiğimiz Jekko marka örümcek vinçlerimiz ile bu işi kiralama bünyesinde Türkiye’de başlatanlardan olduk. Kiralama parkımıza son katılan Jekko SPX650’de örümcek vinç sektöründeki önemli bir boşluğu doldurmak için tasarlandı. Birçok son kullanıcının orta büyüklükte, fakat yüksek taşıma kapasitesine sahip; bomu 20m’nin ötesine uzanan hem iç mekanda hem dış mekanda çalışabilecek çok kompakt ve kolay kullanımlı bir örümcek vinç arayısışındaydı. bu arayışta Jekko Spx 532 küçük Jekko Spx 1280 ise fazla bir büyük kalıyordu. Müşterilerinizi iyi dinliyorsanız bu eksikliği bilirsiniz, Jekko’nun gerçekten %100 işine konsantre olmuş AR-GE ekibi SPX 650 yi geliştirdi hemde bu en çok satan iki modelindeki en üst düzey teknolojik öğeleri kullanarak sonuç : 5 ton kaldırma kapasitesinde ve 23m (jib ile ) bom uzunluğu ile SPX 650.

Jekko SPX 650 örümcek vinç özellik olarak en yakın rakibinden 1300kg daha hafif buna rağmen kadırma kapasitesi 1 ton fazla bu da onu mini vinç piyasasında farklı bir kategoriye taşıyor. Ayrıca 98cm genişliği ile en yakın rakibinden 40cm daha dar, kısıtlı alanlar ve dar girişler, ve asansörler için mükemmel bir çözüm oluyor.

Spx 650 den bahsederken kurulum alanının kompaktlığından bahsetmeden olmaz. Asimetrik stability özelliği ile minimum çalışma alanı ile maximum performans sağlıyor sadece 2,9m x 2,9m alana kurulup 360 derece çalışabilme özelliğine sahip.

%36 tırmanma kabiliyetine sahip bu makine tut götür (Pick&Carry) özelliği 360 derece bom dönüşü 800kg kaldırma kapasite ile tamamlayabiliyor.

Makinenin bütün özelliklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN TANITIM VİDEOSU

ÜRÜN RESİM ARŞİVİ