Ana Sayfa Dergi Haberleri ERTEK’İN ÜRÜN TESLİMATLARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

ERTEK’İN ÜRÜN TESLİMATLARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

0 views

Ertek Örümcek Vinç, Muğla Dalaman Havalimanı işletmeciliğini yapan YDA İnşaat’a Easylift RA26HY Örümcek Platformu teslim etti.

RA26HY, 26 m çalışma yüksekliği ve 14,5 m erişim mesafesine sahip ve -7 m’ye kadar olumsuz koşullarda bile çalışabilme özelliği sayesinde köprü, üst geçit ve yükseltilmiş yol gibi altyapı bakım çalışmaları için ideal bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca bu ürün, Eve Dönüş Sistemi, Otomatik Terazileme, BEYAZ Palet, Easycom Uzaktan Bağlantı Sistemi, Lityum Pil ve Kubota Dizel Motora Sahiptir.

Bu makina, üstün teknolojisi ve etkileyici performansıyla, Türkiye’nin en yoğun 7. ve uluslararası yolcu bakımından en yoğun 5. Havalimanı olan Dalaman Havalimanının hizmet operasyonlarını daha da güvenli ve verimli hale getirecek.
Konu ile ilgili olarak Yusuf Talha Ertek, “bu teslimat uzun süren planlama ve titiz çalışmaların ürünüdür. Ekip olarak, her aşamada özveriyle çalıştık ve sonunda bu başarılı sonuca ulaştık. Teslimatın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.