Ana Sayfa Dergi Haberleri ENERGY LIFT GUNLERİ SEKTÖR PAYDAŞLARINI BİR ARAYA GETİRDİ

ENERGY LIFT GUNLERİ SEKTÖR PAYDAŞLARINI BİR ARAYA GETİRDİ

0 views

ATM Makina tarafından 24.04.2024 tarihinde 10. su düzenlenen Energy Lift günlerinde Makaslı Platformlar, Dizel ve Akülü Forkliftler, İstif Makinaları, Akülü Arabalar, Transpaletler ve Yük Rampası tanıtıldı. Lansman töreninde Genel Müdür Erkan KALECİ ve çalışma arkadaşları misafirlerle ilgilenerek makinaları tanıttılar.

Lansmanda sergilenen 6 m’den 16 m’ye kadar çalışma yüksekliği bulunan Makaslı Platformlarda, alt kontrol panellerinde sorun gidermeyi daha kolay ve rahat hale getiren geniş bir ekran kullanılırken, iç ve dış mekânda kullanımı için tasarlanan yapısı kişinin platformda çalışmasına kolaylık sağlaması, bakımı kolay lityum aküsü hızlı şarj edilebilir ve uzun ömürlü olması dikkat çekti.

Dizel ve Akülü Forkliftlerde ise çekici bir görünüm, yüke duyarlı hidrolik sistem, çalışma konforunu artırmak için etkileşimli ergonomik tasarım, sürücünün görüş alanını iyileştirmek için geniş görüş alanı direği makinanın özellikleri olarak tanıtıldı.

Tanıtım Gününde, İstif Makinaları manuel ve akülü olarak 3 m’den 4,5 m’ye kadar bulunan çeşitlerle ve traksiyonel-basic akü seçenekleri ile misafirlerin gözdesi oldu. Standart akülü istif makinası esas olarak Euro palet taşıma gibi malzemelerin taşınması ve istiflenmesi için kullanılırken, tek başına çalıştırılabileceği gibi bir platformla birlikte de çalıştırılabilmeleri ziyaretçilerin dikkatini çekti.

Tanıtım gününde gelenekselleşen misafirlere yiyecek içecek ikramı eşliğinde çekiliş yapılması ile program sona erdi.