Ana Sayfa Dergi Haberleri ELS LIFT’TEN KOMATEK 2022 ÇIKARMASI!

ELS LIFT’TEN KOMATEK 2022 ÇIKARMASI!

4 views

TÜRKİYE’NİN PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORM SEKTÖRÜNDE GLOBAL ÖLÇEKTEKİ TEMSİLCİSİ OLAN ELS LIFT, 9-13 MART TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞECEK KOMATEK 2022 FUARI’NDA E-SERİSİ MAKASLI PLATFORM KATEGORİSİNDEKİ EL12-E VE DIŞ ALAN KULLANIMINDA SIKLIKLA TERCİH EDİLEN ZORLU ZEMİNLERİN İŞ ÇÖZÜCÜSÜ RT12-E MODELİNİ İLK DEFA KULLANICILARIYLA BULUŞTURMAYA HAZIRLANIYOR.

Personel yükseltici platform sektöründe tamamen yerli üretim anlayışıyla hareket ederek, Türkiye’nin bu alandaki sürdürülebilir büyümesine katkı sağlayan ELS Lift, gerek yurt içi gerekse yurt dışında katıldığı fuarlarda adını duyurarak, küresel ve inovatif marka olma yolunda hızla ilerliyor. 9-13 Mart tarihinde Antalya’da düzenlenecek olan Komatek 2022’deki yerini alan firma; fuarda yeni ve mevcut ürünlerini sergileyecek. PLATAFORMDERGİ olarak Komatek Fuarı’na adeta çıkarma yapan ELS Lift’in Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak ile bir araya geldik ve fuarla ilgili önemli bir röportaj gerçekleştirdik.

9-13 MART TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞECEK KOMATEK 2022 FUARI’NDA HANGİ ÜRÜN GRUPLARINIZI SERGİLEYECEKSİNİZ?
Uzun bir aradan sonra sektörümüzün bir araya geleceği Komatek Fuarı’nda, makaslı, eklemli ve dikey personel yükseltici platform kategorisinde yer alan on altı adet farklı ürünümüzü ve dört yeni modelimizi sergilemeye hazırlanıyoruz.

FUARDA ÖNE ÇIKARMAK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN/ÜRÜNLER NELER OLACAK?
Fuarda yakın zamanda seri üretime almaya hazırlandığımız ürünlerin prototip çalışmalarını lansman tadında ziyaretçilerimizle buluşturmaya gün sayıyoruz. Globaldeki trendlerle birlikte 2021 yılının ilk çeyreğinde duyurduğumuz e-serisi makaslı personel yükseltici platform kategorisindeki EL12-e ve dış alan kullanımında sıklıkla tercih edilen zorlu zeminlerin iş çözücüsü RT12-e modelimizi ilk defa kullanıcı ile buluşturacağız. 21 Ekim’de İstanbul Pendik Sahil’de PLATFORMDER & APA Yayıncılık iş birliği ile gerçekleştirilen Platform Günleri’nde ilk kez görücüye çıkardığımız 19 metre çalışma yüksekliğine sahip makaslı personel yükseltici platform EL19’u ise yeniden kullanıcının beğenisine sunmaya hazırlanıyoruz. Eklemli personel yükseltici platform kategorisindeki yeni jenerasyon AE15’in sunumu da Komatek Fuarı’nda öne çıkaracağımız ürünlerin başında olacak.

FUAR ALANINA GELEN ZİYARETÇİLERE ÜRÜN VE HİZMETLERİNİZLE İLGİLİ KAMPANYA VEYA PROMOSYON GİBİ AVANTAJLAR SAĞLAYACAK MISINIZ?
ELS Lift olarak, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her zaman yıllık bazda farklı avantajlar sağlıyoruz. Kurmuş olduğumuz yakın ikili ilişkiler sayesinde, yılın her döneminde kar amacı güden özel fiyatlarla müşterilerimizin faydasını ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Yerli üretici olmamız sebebi ile iç pazarda ki müşterilerimizin satın alma işlemlerinde kolaylık sağlayacak teşvikli alımları destekliyor, ilgili süreçte en uygun seçeneği değerlendirebilmeleri için çok yönlü bir iş birliği sağlıyoruz. Bu sebeple Komatek Fuarı kapsamında standımızı ziyaret edecek müşterilerimize yönelik kampanya vb. bir çalışmamız olmayacak.

KOMETEK FUARI İLE İLGİLİ BEKLENTİLERİNİZDEN BAHSEDER MİSİNİZ?
Komatek, Uzun bir aradan sonra sektörün tüm temsilcilerinin bir arada bulunduğu en kapsamlı fuar etkinliği olacak. Bu nedenle tüm ekip olarak çok heyecanlıyız. Özellikle fuar için seçilen bölgenin Antalya olması, uluslararası potansiyel müşteri ziyaretinin yoğun olması açısından büyük önem arz etmektedir. Fuar organizatörlerinin kamu ile ilgili olan ilişkilerinin kuvvetli olması sebebiyle de kamu kısmından gelecek olan ziyaretçilerin sayıca yüksek olacağı inancındayız.