Ana Sayfa Dergi Haberleri ELS LIFT’İN AE15’İ İLE ANKARA DUVARLARI RENKLENDİ

ELS LIFT’İN AE15’İ İLE ANKARA DUVARLARI RENKLENDİ

18 views

ANKARA ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ’NİN (AŞTİ) DUVARLARI, 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’NIN 99. YILDÖNÜMÜ SEBEBİ İLE GRAFİTİ ÇALIŞMASIYLA RENKLENDİRİLDİ. PROJEDE EVREN FORKLİFT PLATFORM’DAN KİRALANAN ELS LIFT MARKA 15 METRELİK EKLEMLİ PLATFORMLARLA GRAFİTİ SANATÇILARININ DUVARLARI BOYAMASI İÇİN GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA ORTAMI SAĞLANDI.
Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin duvarları, grafiti sanatçıları tarafından boyanarak, renklendirildi. Çalışma sırasında yüksek duvarların boyanması için Evren Forklift Platform’dan 3 adet, 15 metre çalışma yüksekliği ve 355° kule dönüşüne sahip ELS Lift’in eklemli platformu AE15 kiralandı.
“ELS LIFT’E BAKIŞ AÇIMIZ HER ZAMAN OLUMLU”
Kiralanan platformların yaklaşık olarak sahada 10-15 gün çalıştığını belirten Evren Forklift Platform Genel Müdürü Evren Özgürgil yapılan çalışmalara istinaden görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Grafiti sanatçıları, şirketimiz tarafından kiralanan ELS Lift marka makinelerden oldukça memnun kaldıklarını ilettiler. Uygulamaları daha kolay ve hızlı bir şekilde, güven içerisinde gerçekleştirdiklerini söylediler. Bu çalışmada ELS Lift markasını tercih ettiğimiz için biz de mutluyuz. ELS Lift ürünlerini uzun süredir kullanıyoruz. Ürünlere yönelik genel yorumumuz ve markaya bakış açımız her zaman olumlu yönde olmuştur.”
EVREN FORKLİFT PLATFORM’U TANIYALIM
Ankara’da 2010 yılından bu yana personel yükseltici platform kiralama sektöründe faaliyet gösteren Evren Forklift Platform, makine parkında bulunan yaklaşık 80 adet platform ve forklift ile kesintisiz kiralama hizmeti sunuyor. Müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler de sunan Evren Forklift Kiralama, geliştirdiği teknikler ve sürekli büyüyen makine parkıyla sektörde öncü olmaya devam ediyor.