Ana Sayfa Dergi Haberleri ELS LIFT MAKASLI PLATFORM ÜRÜN YELPAZESİNE YENİ BİR ÜYE EKLEDİ

ELS LIFT MAKASLI PLATFORM ÜRÜN YELPAZESİNE YENİ BİR ÜYE EKLEDİ

4 views

Personel yükseltici platform sektöründe Türkiye’nin öncü üreticisi olan ve tamamen yerli üretim anlayışıyla hareket ederek ülkemizin bu alandaki sürdürülebilir büyümesine önemli katkı ve katma değer sağlayan ELS Lift, yeni modeli EL-16 ile ürün yelpazezisini genişletmeye devam ediyor.

Makaslı, dikey ve eklemli platform üretiminde yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda inovatif ve kaliteli ürünlerle sektöre önemli katkı sağlayan aynı zamanda global ölçekte geniş bayi ve servis ağıyla adından söz ettiren ELS Lift, şimdi de makaslı platformlardan oluşan EL Serisi’ne 16 metreye kadar erişim sağlayan en yüksek modelini ekledi. 2024 yılı itibariyle satışa sunulan ELS Lift’in mevcut makaslı platform serisi arasında yer alan EL-16, kullanıcılarının işlerini daha verimli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için yüksek erişim kapasitesi ve yenilikçi teknolojilerin getirdiği birçok avantaj sunuyor.

Lityum Akülerle Daha Uzun Ömür ve Daha Az Bakım

ELS Lift gelecek dönemlerde EL16 ve diğer makaslı platform modellerine getireceği eklentiler ile de kullanıcılarına önemli özellikler sunmaya hazırlanıyor. Lityum akü seçeneğiyle birlikte bakım maliyetlerinin azalması sağlanacak. Yüksek şarj ve deşarj verimliliği ile daha uzun kullanım ömrü sunarak iş verimliliğini artırırken bakım maliyetlerini düşürecek. Lityum akülere uygun şarj cihazı kullanımıyla daha kısa sürede şarj olabilme imkanı sağlanacak. Daha kısa şarj süresi, günlük çalışma saatleri içerisinde daha uzun çalışma süresi sunarak iş verimliliğini artıracak.

Çarpma ve Sürtmelere Karşı Koruma
ELS Lift zorlu iş koşullarına karşı geliştirdiği ve sonradan makineye montajlanabilecek koruma parçaları ile çarpma ve sürtmelere karşı koruma sağlayarak iş güvenliğini artıracak.