Ana Sayfa Dergi Haberleri SİF, PLATFORM PAZARINDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

SİF, PLATFORM PAZARINDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

11 views

SİF İŞ MAKİNALARI ERİŞİM PLATFORMLARI TANITIM ETKİNLİĞİNDE MÜŞTERİLERİ İLE BULUŞTU. TÜRKİYE PAZARINA ŞU AN S1930E, S2632E, S2646E, S3246E, S4046E VE S4550E İÇİN MAKASLI ÜRÜNLER SUNAN SİF İŞ MAKİNALARI YAKIN ZAMANDA EKLEMLİ ÜRÜNLER İLE ÜRÜN GAMANIN GENİŞLETECEK.

SİF İş Makinaları 13 Temmuz’da düzenlediği erişim platformları tanıtım etkinliğinde müşterileri ile bir araya geldi. Çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte firmanın pazara sunduğu erişim platformu modellerinin tanıtımı gerçekleştirildi. Türkiye pazarına şu an SİF İş Makinaları tarafından S1930E, S2632E, S2646E, S3246E, S4046E ve S4550E için makaslı ürünler sunuluyor. 2023 Ağustos ayında ise eklemli ürünler ile ürün gamanın genişletileceği belirtiliyor.

EKLEMLİ ÜRÜNLER GELİYOR
Dergimize değerlendirmelerde bulunan SİF İş Makinaları Ürün Müdürü Onur Akgül yeni girdikleri pazarda emin adımlarla ilerlediklerini belirterek “Türkiye pazarı bu konuda oldukça duyarlı, bunu gözeterek pazara girdiğimiz bu ilk yıl için 2% hedefimiz var” dedi. Yakın zamanda eklemli ürünleri de Türkiye pazarına sunarak ürün gamını genişletecekleri bilgisini de veren Akgül, JCB platform ürünlerine ve bu ürünlerin farklılaştıkları noktalara ilişkin şu değerlendirmeleri yaptı: “İlkin JCB’nin kalitesinden bahsetmeliyiz. Marka imajımız bu aşamada ilk farklılaştığımız alanlardan biri. Ürünlerdeki çelik aksamların kaliteli ve uzun ömürlü olacak şekilde üretilmesi (ürünümüzde 2 yıl, çelik aksamdan oluşan kısımlarının ise 5 yıl garantiyle sunulması), kullanılan komponentlerin müşterilerimiz tarafından kabul görmüş aksamlar olması, ürünlerimizin kullanım kolaylığı, yaygın servis ağımız öne çıkan en önemli özelliklerimiz arasında sayılabilir.”

MAKİNALAR SAHADA BAŞARILI
Şu anda üretim firmaları bünyesinde çalışan ürünleri bulunduğunu ve ürünlerinin sahada sorunsuz ve verimli bir şekilde çalıştığını da söyleyen Akgül düzenledikleri etkinlik ile ilgili ise şu yorumları yaptı: “13 Temmuz 2023 Perşembe günü tanıtım etkinliğimizi gerçekleştirdik. 70 kişinin katıldığı etkinliğimizde S1930E, S2632E, S2646E, S3246E, S4046E ve S4550E ürünlerimiz tanıttık ve müşterilerimiz beğenisine sunduk. Katılımcılarımızdan çok olumlu geri dönüşler aldık, ayrıca kendimizi geliştirmemiz gereken alanları da not aldık.”

HIZLI VE YAYGIN SATIŞ SONRASI HİZMETLER
Türkiye pazarına sundukları tüm makinaların elektrikli olduğunu söyleyen Akgül, bu ürün grubu ile ilgili kurulan servis ve yedek parça organizasyonu hakkında şu bilgileri aktardı: “Türkiye’de 7 adet noktamız ile müşterilerimize hızlı ve yaygın satış ve satış sonrası, yedek parça servis hizmeti veriyoruz. Ayrıca 35 adet yetkili servisimizle de tüm Türkiye’yi kapsıyoruz.” Akgül sözlerini şu şekilde tamamladı: “Ürünümüzü müşterilerimizin beğenisine sunduk. Çok olumlu geri dönüşler aldık. JCB kalitesi ve imajı müşterilerimiz tarafından biliniyor. SİF ekibinin yaygın ve hızlı hizmet ağı da müşterilerimiz tarafından takdir görüyor. Aynı çizgide hizmet vermeye devam ederek ve müşterilerimiz için değer yaratarak pazardan yer kazanmaya çalışacağız.”