Ana Sayfa Dergi Haberleri PLATFORMDER ÜYELERİ APEX FUARINDA ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİLER

PLATFORMDER ÜYELERİ APEX FUARINDA ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİLER

19 views

6 – 8 Haziran 2023 tarihleri arasında Hollanda’da yapılan APEX 2023 fuarı, personel yükseltici platform ürün grupları, kompakt iş ekipmanları, OEM firmaları ile kiralama sektörüne yönelik yapılan IT çalışmaları için tek durak noktası oldu.

Yaklaşık 200 tedarikçi ürünlerini, Hollanda’nın MECC Maastricht kentinde düzenlenen Uluslararası Kiralama Fuarı’nda (IRE) ve APEX’te sergileme fırsatı buldular.

Türkiye’den de Platformder üyesi Els Lift, Hidrokon, Kaulas Lastik ve Önder Lift; APEX fuarında yerlerini alarak ürünlerini sergileme imkânı buldular.

Platformder Yönetim Kurulu Başkanı Saruhan GÜNAYDIN, fuara katılan Platformder üyelerinin stantlarını ziyaret ederek, firmalarla görüş alışverişinde bulundu.

Fuar ile ilgili bir değerlendirme yapan PLATFORMDER Yönetim Kurulu Başkanı Saruhan GÜNAYDIN; fuara katılım sağlayan Türk firmalarının sayısının daha fazla olmasının gerektiğini dile getirdi. Bunun yanı sıra Türk firmaları açısından fuarın olumlu geçtiğini, bu yıl düzenlenen fuarda olduğu gibi bir sonrakinde daha fazla firma ile fuara katılım göstermeyi hedeflediklerini belirtti.