Platformder olarak, Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi 2019 yılı Mezuniyet Törenine Sponsor olduk. Mezuniyet Töreninin başında derneğimize, törene katkılarından dolayı plaket verildi. Plaketi Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Erdal, Platformder Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Tuncer’e taktim etti.
Şehit Ömer Halisdemir Spor Salonunda, 20 Haziran 2019 Perşembe günü gerçekleşen törenin açılış konuşmasını Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Erdal yaptı. Prof. Dr. Erdal mezuniyetleri dolayısıyla öğrencileri tebrik ederken mezuniyet töreninde çok büyük bir aile olarak bir araya gelen velilere de verdikleri destek, gösterdikleri özveri için teşekkür etti. Prof. Dr. Erdal, yeni mezunlara meslek hayatlarında başarılar dileyerek konuşmasını sonlandırdı.
Törende konuşma yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, ülkemizin başlattığı milli teknoloji hamlesinin önemi hakkında konuştu. Yüksek katma değerli teknoloji ürünlerinin geliştirilmesi ve üretimi konusunda Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi mezunlarına büyük rol düştüğünü vurguladı.