Ana Sayfa Dergi Haberleri HY-BRID LIFTS YENİ ÜRÜN GRUPLARINI AÇIKLADI

HY-BRID LIFTS YENİ ÜRÜN GRUPLARINI AÇIKLADI

9 views

Hy-Brid Lifts, ekipman yelpazesini büyütüyor. Büyük makaslı platformlar, dikey platformlar, eklemli platformlar ve teleskopik yükleyiciler genişleyen ürün yelpazesi içinde yer alıyor.

Bu genişleme hamlesi, şirketin Türk Platform üreticisi ELS Lift ve inşaat ekipmanları üreticisi MST Construction Machinery’nin de sahibi olan Türkiye merkezli ASKO tarafından satın alınmasının ardından geldi.

Geçtiğimiz ay Hy-Brid Lifts hangi yeni ürün tiplerini üretmeye başlayacağını açıklarken, şimdi ise şirket, ilk olarak şubat ayında ABD’nin New Orleans kentinde düzenlenecek olan ARA Show’da sergilenecek olan ekipmanların bazı özelliklerini açıkladı.

Yeni makaslı platformlar 16 metreye kadar çalışma yüksekliğine, geniş kaldırma kapasitesine, çalışma alanına ve elektrikli tahrike sahip olacak. Yeni seri aynı zamanda dış mekâna da uygun olacak.

Dikey mast liftler kompakt olacak ve yine büyük kaldırma kapasiteleri ve elektrikli tahrik ile 6 metreye kadar çalışma yüksekliklerine sahip olacaktır. Buna ek olarak, standart dikey mastlarla aynı daha geniş özellikleri sunan, 3 metre yatay erişim ile 10 metre çalışma yüksekliğine kadar değişen jibbomlara sahip mast liftler de olacak.

Şirketin ilk eklemli bomları, alışılagelmiş büyük sepet kapasitesi ve elektrikli tahrik ile birlikte 15 metre kadar çalışma yüksekliğine ve 8 metre erişim mesafesine sahip yeni modellerle sonuçlanacak.

Son olarak şirket, 134 beygir gücünde bir motorla çalışan, 17 metreye kadar kaldırma yüksekliğine ve 5.5 ton kadar kapasiteye sahip bir dizi teleskobik yükleyici üretecek.

Şirketten yapılan açıklamada, “ASKO ile kurduğumuz ortaklık sayesinde ürün yelpazemizi ve sunduğumuz hizmetleri önemli ölçüde genişletmiş olacağız. Bu bizim için büyük ve heyecan verici bir adım ve bu yeni teklifleri gelecek yılki ARA Show’da sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.” İfadelerine yer verildi.

Kaynak: KHL