EASY LIFT, TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ İÇİN İZMİR MERKEZLİ ERTEK CAM İLE YENİ BİR İŞ BİRLİĞİNE BAŞLADI. BAUMA’DA YAPILAN GÖRÜŞMELERİN ARDINDAN EASY LIFT; HEM SATILIK HEM DE KİRALIK ÇOK ÇEŞİTLİ PALETLİ VİNÇLER VE PLATFORMLAR, ÖZELLİKLE ÖRÜMCEK PLATFORMLAR VE MAKASLAR SUNAN VİTRAY UZMANIYLA ORTAKLIK KURDU.

Easy Lift, Türkiye distribütörlüğü için İzmir merkezli Ertek Cam ile yeni bir iş birliğine başladı. Geçen Ekim ayında Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen Bauma’da yapılan görüşmelerin ardından Easy Lift, hem satılık hem de kiralık çok çeşitli paletli vinçler ve platformlar, özellikle örümcek platformlar ve makaslar sunan vitray uzmanıyla ortaklık kurdu. Ertek Cam, tanıtım makinesi olarak yeni teslim edilen RA26 spider’i seçti. RA26, çift teleskopik boma ve kompakt boyutlara, 26 m çalışma yüksekliğine ve 12 m uzanma mesafesine sahip ve ağaç bakımı, bina bakımı ve ışık montajı için uygun bir ürün. Ertek Cam standart dizel motorlu ve 230V elektrik motorlu versiyonu tercih etti. Makine, giderek daha fazla talep gören RA26HY hibrit versiyonunda da mevcut.

YENİ MAKİNA PLATFORM GÜNLERİ’NDE SERGİLENECEK
Bu RA26, İstanbul’da sırasıyla 21-23 Eylül ve 11-14 Kasım tarihlerinde düzenlenen Platform Günleri ve Tüyap Glass fuarlarında sergilenecek. Bir Easy Lift yetkilisi konuya ilişkin açıklamasında, “Demo makinesi satın alınması ve sektörel fuarlara katılımın da gösterdiği gibi, Türkiye’de Easy Lift örümcek platforların tanıtımına olan güveni ve taahhüdü için Ertek Cam’a teşekkür ediyoruz” dedi.

ERTEK CAM
Bireysel ve kurumsal çözümleri, genç, dinamik ve yenilikçi kadrosu ile siz sunan Ertek Cam, 1995 yılında İzmir’de kurulan Ertek Cam ve Ertek Örümcek Vinç AŞ. olarak iki firma ile faaliyetlerini sürdürüyor. Firma cam kaldırma, örümcek platform ve örümcek vinç kiralama ve satış hizmetleri sağlıyor. Ülkemizin en yenilikçi en büyük örümcek vinç ve örümcek platform kiralama ve satış konusunda önde gelen firmalarından biri olan ERTEK müşterilerinin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması için destek ekibi ile 7/24 anlayışıyla çalışıyor.