Ana Sayfa Dergi Haberleri AVK AYDIN VİNÇ KİRALAMA, ZOOMLİON PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORMLARIN TÜRKİYE YETKİLİ SERVİSİ OLDU

AVK AYDIN VİNÇ KİRALAMA, ZOOMLİON PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORMLARIN TÜRKİYE YETKİLİ SERVİSİ OLDU

0 views

AVK Aydın Vinç Kiralama, inşaat ve endüstri sektöründe yüksek kaliteli vinç ve personel yükseltici platform kiralama hizmetleri sunan öncü firmalardan biri olarak, büyük bir başarıya daha imza attı. Firma, dünya çapında tanınan Zoomlion markasının personel yükseltici platform gurubunda Türkiye yetkili servisi oldu.

AVK Aydın Vinç Kiralama Genel Müdürü Sayın Fatih AYDIN, bu önemli anlaşmayı şu sözlerle değerlendirdi: “Zoomlion ile iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu anlaşma, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini daha da artıracak ve onların ihtiyaçlarına daha hızlı ve etkili çözümler sunmamıza olanak tanıyacak. Zoomlion ’un ileri teknolojisi ile AVK’nın deneyimi birleştiğinde ortaya çıkacak sinerji, sektörde yeni bir standart belirleyecektir.”

Zoomlion personel yükseltici platformlarının yetkili servisi olarak, AVK Aydın Vinç Kiralama, müşterilerine; Uzman Teknik Servis, Orijinal Yedek Parçalar ve Geniş Hizmet Ağı sunacaktır.

Bu önemli adım sayesinde, global pazara entegre olmak ve iş deneyimlerini ortak pazarda daha da artırma fırsatına erişecek olan AVK Aydın Vinç Kiralama’nın sektördeki tecrübesi ve Zoomlion ‘un ileri teknoloji çözümleri sayesinde müşterilere büyük avantajlar sunacaktır.