Ana Sayfa Dergi Haberleri 200 TEDARİKÇİ APEX VE IRE – ULUSLARARASI KİRALAMA FUARINDA YERİNİ ALACAK

200 TEDARİKÇİ APEX VE IRE – ULUSLARARASI KİRALAMA FUARINDA YERİNİ ALACAK

17 views

6 – 8 Haziran 2023 tarihleri arasında Hollanda’da yapılacak olan etkinlik, personel yükseltici platform ürün grupları, kompakt iş ekipmanları, OEM firmaları ile kiralama sektörüne yönelik yapılan IT çalışmaları için tek durak noktası olacak.

Yaklaşık 200 tedarikçi ürünlerini, Hollanda’nın MECC Maastricht kentinde düzenlenen Uluslararası Kiralama Fuarı’nda (IRE) ve APEX’te sergileyecek. APEX’te 120 firma yer alırken Uluslararası Kiralama Fuarında ise 80 firma ürünlerini sergileme fırsatı bulacak.

APEX ziyaretçilere, personel yükseltici platformlar, kompakt inşaat ekipmanları ve kiralama sektörüne yönelik IT çözümlerini sunarken, birçok firma çevreci ürünlerini yine bu fuarda sergileme fırsatı bulacaklar.

APEX’teki tedarikçiler arasında Dingli, Genie, JLG, Haulotte, Holland Lift, Manitou, Riwal, Ruthmann, Skyjack, Snorkel, Versalift ve XCMG yer alacak.

IRE katılımcıları arasında ise Atlas Copco, Case Construction, Ditch Witch, Generac, Hitachi, JCB, Kaeser, Trackunit, Volvo CE ve Yanmar CE yer alacak.

IRE ve APEX 2023, 7 Haziran’daki Avrupa Kiralama Ödülleri dahil olmak üzere 7 ve 8 Haziran’daki Avrupa Kiralama Birliği Kongresi ile aynı yerde düzenlenecek. İki gösteri de en son 2017’de yapılmış ve 2020 ve 2021’de pandemi nedeniyle iptal edilmişti.

Fuarları KHL Group ile birlikte düzenleyen Industrial Promotions International B.V’nin (IPI) Genel Müdürü Tony Kenter, fuarların program ve formatının mevcut küresel zorluklar ışığında zamanında yapıldığını söyledi.

Bu etkinlikler, düşük emisyonlu ekipmana geçişi yöneten kiralama şirketlerine ve müteahhitlere yardımcı olacak. APEX ve IRE, tek bir alanda, ekipman alıcılarına mevcut olanın mükemmel görüntüsünü verecek. IRE – Uluslararası Kiralama Fuarı aynı zamanda günümüzün kiralama şirketleri ve yüklenicileri için temel araçlar haline gelen telematik çözümleri ve kiralama yönetimi yazılımı da dahil olmak üzere en son dijital teknolojiyi sergileyecek.

IRE ve APEX’in yapılacağı yer olan MECC, tesisleri 50 milyon Euro’luk bir yenilemeden geçirilerek büyütüldü. Tesis artık çağdaş bir tarza sahip ve ziyaretçiler için gezinmesi kolay olacak şekilde yeniden tasarlandı.

MECC’e araba, tren, otobüs ve hava yoluyla kolayca erişilebilirken, Brüksel Zaventem Havaalanı ve Düsseldorf Havaalanı’ndan MECC’e ücretsiz servis otobüsleri kalkacaktır. Servis Otobüslerinin zaman çizelgelerine www.ireshow.com ve www.apexshow.com adreslerinden ulaşılabilecektir. Amsterdam Schiphol havaalanına gelen yolcular ise, Maastricht yolculuğunu trenle tamamlayabileceklerdir.

APEX Fuarına, yapılan işbirliği ile Platformder olarak destek verilmekte ve Türkiye’de üretim yapan firmaların bu fuara katılmaları için çalışmalar yürütülmektedir.