Ana Sayfa Dergi Haberleri PLATFORMDER YÖNETİM KURULU HAYDARPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

PLATFORMDER YÖNETİM KURULU HAYDARPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

24 views

Platformder Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Saruhan GÜNAYDIN, Başkan Vekili Sayın Fatih AYDIN, Genel Sekreter Sayın Kenan AYDIN ve Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Abdullah TUNCER, Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Ziyaret esnasında Okul Müdür Sayın Lütfü CEVAHİR ve Motorlu Araçlar Alan Şefi Sayın Mehmet Emin YAMAN ile de Personel Yükseltici Platform Sektörüne yönelik yapılacak çalışmalar müzakere edildi.

Platformder olarak, Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar bölümünde okuyan öğrencilere yönelik sektör tanıtım etkinliklerinin yapılması, öğrencilerin meslek seçimine destek olabilecek işletme ziyaretlerinin yapılması, başarılı öğrencilere burs verilmesi, öğrencilere önlük ve kişisel koruyucu donanım ürünlerinin dağıtılması ve personel yükseltici platform simülasyon projesi üzerinde çalışmalara başlanması konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonunda; Haydarpaşa olarak, Platformder’e üye olan firmaların ihtiyacı olan usta öğretici ve ustalıkta telafi eğitimi içinde gerekli desteği vereceklerini Okul Müdürü Sayın Cevahir, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Günaydın’a ilettiler.