Ana Sayfa Dergi Haberleri DINGLI’NİN AKÜLÜ MODELLERİ VERTIKAL DAYS’DE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

DINGLI’NİN AKÜLÜ MODELLERİ VERTIKAL DAYS’DE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

25 views

DINGLI, TÜM ÜRÜN YELPAZESİNİ TANITMAK İÇİN 11-12 MAYIS’TA İNGİLTERE’DE GERÇEKLEŞEN VERTİKAL DAYS’E KATILDI. ETKİNLİK ALANINDA AKÜLÜ PLATFORM MODELLERİNİ ÖN PLANA ÇIKARAN FİRMA, MÜŞTERİLERİNİN YOĞUN İLGİSİ İLE KARŞILAŞTI.

Dingli’nin geniş kapasiteli akülü platform serisi, optimum erişim mesafesine sahip eklemli platformlar, 22 metre yüksekliğindeki akülü makaslı arazi tipi platform modelleri ve 8 metre ile 16 metre arasında yüksekliklere sahip akülü makaslı modellerini içeriyor.

GÜRÜLTÜSÜZ ÇALIŞMA VE ENERJİ TASARRUFU
Dingli’nin büyük platform serisi; 24,1 – 30,3 metre çalışma yüksekliği ve 454 kg maksimum yük kapasitesi sunuyor. Bu platform serisinde toplam 20 model bulunuyor. Makaslı platform serisinde ise 20,28 metre – 22,21 metre çalışma yükseklikleri ve 230 kg maksimum yük kapasitesi sunuluyor. Özel olarak tasarlanmış platformlar, 4×4 sürüş ve arazi kabiliyetine sahip. Akülü makaslı platformlar, gürültüsüz çalışma ve enerji tasarrufu avantajıyla iç ve dış mekan çalışmalarına uygunluğuyla öne çıkıyor.

SIFIR EMİSYON
Dingli’nin arazi tipi akülü makaslı platformları, 12 metre ile 32 metre çalışma yüksekliği ve maksimum 1.000 kg yükte çalışabiliyor. Bu makine, geniş kapasite ve çeşitli arazilerde çalışma yeteneği sunmak üzere tasarlandı. Akülü olan model dizel muadilleriyle aynı yetenekleri sunmanın yanında, sıfır emisyonlu bir şekilde ulusal şebeke, nükleer santraller, petrokimya tesisleri, yerleşim alanları, havaalanları ve tüneller gibi çevreye duyarlı ortamlarda çalışmak için uygun olarak pazarda yer buluyor.

YENİ MOTORLAR GÜÇ KAYBINI ENGELLİYOR
Bir diğer seri olan akülü makaslı platformlar, maksimum 250 kg yük kapasitesi ile 7,8 metre – 15,7 metre arasındaki çalışma yüksekliklerinde çözüm sunuyor. Bu platform geleneksel sisteme göre güç kaybının önüne geçiyor. Bakım gerektirmeyen, su geçirmez motor verimli ve güvenli kullanım avantajı sunuyor.

DİKEY PLATFORMLAR DAR ALAN ÇALIŞMALARINDA ÖNE ÇIKIYOR
Fuarda bir diğer sergilenen ürün AMWP7-8100L dikey platformlar oldu. 6.7 metre maksimum çalışma yüksekliği sunan, geleneksel hidrolik silindirler yerine elektrikli kaldırma sistemini kullanan makine maksimum 230 kg kaldırmaya ulaşıyor. Makine tamamen elektrikle çalışıyor. Makine boyutları nedeniyle depo ve süpermarketler gibi dar alanlarda uygun çalışma performansı sunuyor.