Ana Sayfa Sektör Haberleri BOELS’TEN 354 ADET DİKEY PLATFORM YATIRIMI

BOELS’TEN 354 ADET DİKEY PLATFORM YATIRIMI

44 views

18 ülkede faaliyet gösteren ve 7 bin 500 kişiyi istihdam eden Boels, başta İskandinavya olmak üzere Kuzey Avrupa’daki Cramo kiralama filoları için 354 adet Snorkel TM12 dikey platform yatırımında bulundu. Snorkel’den Andrew Fishburn tarafından pandemi sırasında bir dizi sanal toplantı aracılığıyla müzakere edilen anlaşma Mart ayında tamamlandı ve Snorkel’in İngiltere’deki tesisinden teslimatlar başladı. Boels turuncu renginde özel olarak boyanmış ve Cramo logolu 354 adet dikey platformlar; Finlandiya, Norveç, İsveç, Estonya ve Hollanda’ya teslim ediliyor.

TM12, 1990’ların başında piyasaya sürülen orijinal kendinden tahrikli teleskopik dikey platformlardan biri ve maksimum 5,6 metre çalışma yüksekliği ve 227 kg platform kapasitesi sunuyor. 830 kg ağırlığında ve 0,76 m genişliğe sahip kompakt TM12, standart kapılardan kolayca geçebiliyor ve yolcu asansörlerinde rahatlıkla taşınabiliyor.

Cramo Bölge Müdürü Jacobo Campos, “Kompakt teleskopik dikey platformlar, müşterilerimiz arasında çok popüler bir ürün türüdür, bu yüzden seçenekleri değerlendirmek için zaman ayırdık. Snorkel TM12 orijinaldir ve Snorkel’in benzersiz çift katlı toz boya kaplaması ile birlikte bu tasarıma yıllar içinde yapılan yükseltmeler ile filomuz ve geniş müşteri tabanımız için lider bir ürün seçtik” dedi.